?
HodowlaWitam serdecznie na stronie internetowej poświęconej naszej domowej hodowli piesków rasy CHIHUAHUA i od niedawna - YORKÓW. Hodowlę prowadzimy już od 2004 r.

W lutym 2010 roku (po ukończeniu kursu GROOMERA) otworzyłam własny Salon Strzyżenia i Pielęgnacji Psów oraz sklep zoologiczny.

Troszkę o mnie; od dzieciństwa pasjonowało mnie i dawało wiele radości hodowanie a co za tym idzie opieka własnych zwierząt domowych.
Od najmłodszych lat zawsze w moim rodzinnym domu były różne żywe stworzonka, które rozmnażałam m.in. ptaki, ryby akwariowe, chomiki, świnki morskie, szynszyle. Ponieważ zawsze mieszkałam w dużym miejskim osiedlu, w typowym bloku, byłam zmuszona rozmnażane zwierzęta oddawać/sprzedawać do sklepów zoologicznych.

Staram się systematycznie pogłębiać swoją wiedzę dotyczącą pielęgnacji i wychowywania psów, m.in. poprzez stały kontakt z innymi hodowcami z Polski i z zagranicy. Staram się również utrzymywać kontakt i służyć radami nowym właścicielom szczeniąt z mojej hodowli. Każdy z piesków opuszczających nas, jest dwukrotnie odrobaczany, zaszczepiony, nauczony załatwiania swoich potrzeb na podkłady, jak również samodzielnego życia. Otrzymuje również aktualną książeczkę zdrowia oraz atrakcyjną wyprawkę na swój start : -podkłady na tydzień, karmę ROYAL MINI JUNIOR w ilości wystarczającej na jeden miesiąc,
- zabawkę,
- kocyk z zapachem mamy,
- smakołyki,
- miseczkę,
- smyczkę z szeleczkami,
- karmę Royal canin junior,
- podkłady do zalatwiania się.

Nasza hodowla jest pod STAŁĄ opieką lek.wet. Pana Marcina Turbańskiego, który jest bardzo oddanym lekarzem (w razie potrzeby przyjeżdża nawet w środku nocy! Jesteśmy Mu za to bardzo, bardzo wdzięczni i serdecznie dziękujemy!).
Adres stronki weterynarza: www.walbrzych-weterynarz.com

Sercecznie zapraszam do obejżenia mojej strone internetowej w której znajduje się galeria (fotki naszych siń, ich rodziców, jak wyglądały gdy były malutkie i na jakie śliczności wyrosły), fotki z wystaw, fotki szczeniąt na sprzedaż itp. http://www.chiatena.com/
?
Powrót do strony głównej
Website create by TANIE-WWW.net